Klasycznie na Festiwalu Wrocek - wieczór XIII

Dodano: 2019-02-07

Zapraszamy na XIII, a pierwszy w Nowym Roku, program z cyklu Klasycznie na Festiwalu Wrocek, czyli wydarzenie dla wszystkich, którzy zatęsknili za klasycznym skeczem, monologiem, fraszką czy satyrycznym wierszem. Gospodarzem wieczoru będzie Jerzy Skoczylas - współzałożyciel Kabaretu Elita, autor i aktor Radiowego Studia 202. Gośćmi programu będą:

prof. Jan Miodek - czyli jedyny, niekwestionowany autorytet w dziedzinie filologii polskiej, który z właściwym sobie poczuciem humoru wygłosi karnawałową gawędę,

Aga Damrych - wokalistka, finalistka konkursu The Voice of Poland, którą tym razem usłyszymy w kabaretowym repertuarze,

Marta Dzwonkowska - aktorka Teatru Muzycznego Capitol, która zmierzy się z piosenkami znanymi z programów kabaretu Elita i Studia 202,

Goście Specjalni, czyli Artyści z Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Ząbkowic Śląskich - zdobywcy licznych nagród na festiwalach i przeglądach.

Na Klasycznie na Festiwalu Wrocek zapraszamy w niedzielę, 17 lutego, na godz. 17:030 do Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Obowiązuje wcześniejsze zapisanie się na listę gości u koordynatora p. Zbigniewa Czekalskiego poprzez e-maila: seniorwrocek@wp.pl lub telefonicznie: 609145720.

Klasycznie na Festiwalu Wrocek to cykl imprez odbywających się w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.
Tagi: Festiwal Wrocek, Klasycznie na Wrocku
Powrót