Stand-up na Wrocku: Tomek Nowaczyk & Krzysztof Jahns

Dodano: 2018-09-26

Po wakacyjnej przerwie Festiwal Wrocek powraca z jeszcze większymi pokładami niesamowitej energii i jedynym w swoim rodzaju poczuciem humoru! W pełnej gotowości do rozpoczęcia nowego sezonu czekają:

Tomek Nowaczyk - jeden z najciekawszych i najbardziej energetycznych komików
w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę więcej. Tomek ma kondychę, bo dużo biega. I między innymi o problemach biegacza amatora opowiada w swoim najnowszym materiale „Samotność długodystansowca”. Ale nie tylko o bieganiu Tomek mówi, bo porusza również tematy życia rodzinnego, porządku i dobrego wychowania; w programie pada trochę gorzkich słów o współczesnej Polsce. Jest inteligentnie, zabawnie, refleksyjnie, często na granicy, a czasem nawet daleko poza. Zróbcie wszystko, żeby Tomek nie był samotny podczas występu, bo „Samotność długodystansowca” to program, który zdecydowanie trzeba obejrzeć!

Krzysztof Jahns - występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Pomysłodawca i jeden z organizatorów Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u. Gospodarz paru scen w Polsce w tym najstarszej sceny stand-upowej w Poznaniu. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie w tak odległe miejsca, jak przed więzienną publikę.

Na Stand-up na Wrocku z udziałem Tomka i Krzysztofa zapraszamy w czwartek, 25 października , na godz. 20:00 do Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Bilety w cenie 20 zł dostępne na naszej stronie internetowej. W dniu koncertu bilety dostępne w SKS od godz. 19:00. Program przeznaczony dla osób dorosłych.
Tagi: Festiwal Wrocek, stand-up, Tomek Nowaczyk, Krzysztof Jahns
Powrót