Porcja zdjęć z Danielem-Ryanem Spaulding

Dodano: 2019-11-20

Kolejna galeria z dnia 17.11! Tym razem przedstawiamy Wam, jak się bawiliśmy razem z Daniel-Ryan Spaulding. W przyszłości wyczekujcie kolejnych stand-upów po angielsku! ~ Another pack of photos from 17.11! This time we present to you how we had fun together with Daniel-Ryan Spaulding. In the future look forward to the next stand-ups in English!
Tagi: festiwalwrocek standup wroclaw wydarzenia wydarzeniawroclaw standupnawrocku

więcej

Galeria zdjęć z programu Adama van Bendlera!

Dodano: 2019-11-18

17. 11 - Cóż to był za dzień! Nie wiadomo już, o którym wydarzeniu mówić najpierw! Jednak jedno jest pewne, na każdym z nich dopisała cudowna publiczność! W pierwszej kolejności dodajemy galerię z programu Adama van Bendlera, gdzie jako support wystąpił też Damian Skóra. Szukajcie siebie na zdjęciach na naszym fanpejdżu - https://www.facebook.com/WrocekFestiwal/. I do zobaczenia w przyszłości!
Tagi: festiwalwrocek standup wroclaw wydarzenia wydarzeniawroclaw standupnawrocku adamvanbendler

więcej

Pełen wrażeń 17 listopada dobiega końca!

Dodano: 2019-11-17

Kochani, cóż to był za dzień! Aż trzy wydarzenia, na każdym z nich dopisała cudowna publiczność! Zaczęliśmy od klasycznego kabaretu Klasycznie na Wrocku - XVII spotkanie, przez anglojęzyczną satyrę w wydaniu 'World-Wide Comedy & Wrocek Presents: Daniel-Ryan Spaulding', a zakończyliśmy pełną po brzegi salą na Sold Out ! Stand-up Adam Bendler 'Światło w tunelu' - Wrocław. Wkrótce uraczymy Was porcją zdjęć ???? W
Tagi: festiwalwrocek standup wroclaw wydarzenia wydarzeniawroclaw standupnawrocku

więcej

Powrót