Galeria zdjęć z Wieczorku tanecznego 31 stycznia

Dodano: 2020-02-09

Kochani, oto obiecana galeria niezwykłego wieczorku tanecznego, który mieliśmy zaszczyt zorganizować 31 stycznia! Znaleźć ją możecie na naszym Fejsbuku pod adresem: https://www.facebook.com/WrocekFestiwal/ Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie z serii, które odbędzie się 20 lutego (uwaga! zmiana terminu na CZWARTEK). Pozdrawiamy ciepło! Widzimy się na:Wieczorku Tanecznym, spotkanie II.
Tagi: festiwalwrocek standup wroclaw wydarzenia wydarzeniawroclaw standupnawrocku kultura taniec dj

więcej

Dzień Kobiet dla wszystkich Pań i Panów ze stand-upem!

Dodano: 2020-02-02

To już chyba dobry moment, aby powiedzieć Wam, że tegoroczny Dzień Kobiet warto spędzić z nami! Bookujcie 8 marca w kalendarzu, bo specjalnie dla Was przygotowaliśmy wraz z artystami wydarzenie Stand-up we Wrocławiu: Minkiewicz, Walaszczyk & Kutek! Śledźcie naszą stronę, a wkrótce poznacie krótką prezentację każdego artysty!
Tagi: festiwalwrocek standup wroclaw wydarzenia wydarzeniawroclaw standupnawrocku

więcej

Wieczorek taneczny za nami!

Dodano: 2020-02-01

Wczoraj spędziliśmy niesamowity Wieczorek Taneczny dla Seniorów na Festiwalu Wrocek! Atmosfera była magiczna w blasku kolorowych reflektorów oraz w rytmie muzyki, od Zenka Martyniuka po sprawdzone przeboje ABBY z lat 70-tych ???? Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że będziemy mogli organizować kolejne spotkania z tej serii! Już teraz ogłaszamy Wieczorek Taneczny, spotkanie II, które odbędzie się 23 lutego. Tak więc - do
Tagi: festiwalwrocek standup wroclaw wydarzenia wydarzeniawroclaw standupnawrocku

więcej

Powrót