Stand-up Improwizowany: Wrocławski Kwiz po raz pierwszy na naszej scenie!

Dodano: 2019-06-11

Premierę Wrocławskiego Kwizu na naszej scenie pamiętać będziemy długo! Było spontanicznie, energicznie i to nie tylko dzięki pięciu genialnych komików, ale i publiczności, która dostarczyła niezwykle zaskakujących tematów do rozgrywek. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia, mamy nadzieję, po wakacjach!
Tagi: Stand-up Improwizowany, Wrocławski Kwiz

więcej

Wieczór autorski Edka Bigosa już jutro na naszej scenie!

Dodano: 2019-06-07

Już jutro spotykamy się na Festiwal Wrocek: wieczór autorski Edka Bigosa! z okazji wydania jego książki. Stanowi ona dzieło, na które zebrały się prace Muszyńskiego stworzone na przestrzeni ostatnich 20 lat. Przepełniona absurdalnym, abstrakcyjnym żartem daje wyraz intrygującym, niejednoznacznym myślom autora, który niezwykle charakterystycznym dla siebie stylem wprowadzania w dobry nastrój zjednał sobie całkiem pokaźną
Tagi: Edek Bigos, Festiwal Wrocek, wieczór autorski, Ścibor Szpak

więcej

Stand-up Improwizowany: Wrocławski Kwiz już dzisiaj na naszej scenie!

Dodano: 2019-06-06

Już za kilka godzin spotykamy się na Stand-upie Improwizowanym: Wrocławskim Kwizie! To już naprawdę ostatni moment, żeby zakupić bilety na to jedyne w soim rodzaju wydarzenie. Zapraszamy po nie na naszą stronę internetową i do zobaczenia o 18:00 w Klubie Firlej przy ulicy Grabiszyńskiej 56!
Tagi: Stand-up Improwizowany, Wrocławski Kwiz

więcej

Powrót