Za nami wieczór autorski Edka Bigosa!

Dodano: 2019-06-18

Tydzień temu na naszej scenie odbył się wieczór autorski Edka Bigosa, podczas którego mieliśmy okazję poznać przedstawioną w krzywym zwierciadle historię powstania jego książki i spędziliśmy wieczór w niesamowitym towarzystwie samego autora. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku, gdzie znajduje się fotorelacja z wydarzenia!
Tagi: Edek Bigos, Festiwal Wrocek, wieczór autorski, Ścibor Szpak

więcej

Kolejny genialny Stand-up na Wrocku za nami!

Dodano: 2019-06-15

Chyba wszyscy obecni zgodzą się, że ubiegłotygodniowy Stand-up na Wrocku dostarczył energii na najbliższe dwa miesiące przerwy, pozytywnie zaskoczył i rozśmieszył do łez. Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku, gdzie mamy dla Was zdjęcia z wydarzenia z udziałem Grześka Wójtowicza i Bartka Zalewskiego, a także open-micami w wykonaniu Ryśka Mazura i Kamila Ozimińskiego, Dzięki chłopaki, to było niezłe zakończenie sezonu
Tagi: Stand-up na Wrocku, Bartosz Zalewski, Grzegorz Wójtowicz

więcej

Stand-up Improwizowany: Wrocławski Kwiz po raz pierwszy na naszej scenie!

Dodano: 2019-06-11

Premierę Wrocławskiego Kwizu na naszej scenie pamiętać będziemy długo! Było spontanicznie, energicznie i to nie tylko dzięki pięciu genialnych komików, ale i publiczności, która dostarczyła niezwykle zaskakujących tematów do rozgrywek. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia, mamy nadzieję, po wakacjach!
Tagi: Stand-up Improwizowany, Wrocławski Kwiz

więcej

Powrót