Impro na Wrocku - nie może Was tu zabraknąć!

Dodano: 2018-11-13

Po raz drugi zapraszamy Was na Improwizację, która dostarczy niesamowitych emocji i niewątpliwe wywoła wiele niepohamowanych wybuchów śmiechu! Katedra Improwizacji jest uczelnianą organizacją studencką działającą na Politechnice Wrocławskiej. Celami Organizacji są popularyzacja zjawisk związanych z improwizacją teatralną, umożliwienie studentom Politechniki Wrocławskiej rozwoju i doświadczenia improwizacji, a także
Tagi: Impro na Wrocku, Katedra Improwizacji

więcej

Tomasz Jachimek na nadchodzącym Stand-upie na Wrocku!

Dodano: 2018-11-13

Tomasz Jachimek – człowiek pełen charyzmy, który potrafi mówić przez godzinę bez przerwy rozśmieszając przy tym ludzi do granic rozśmieszalności. Błyskotliwość i inteligentny humor to sztandar jego twórczości, dlatego nie wahaj się zbyt długo - czym prędzej kupuj bilety na nadchodzący Stand-up na Wrocku, gdzie Tomasz będzie jedną z trzech występujących gwiazd! Do zobaczenia!
Tagi: Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek, Festiwal Wrocek, Stand-up na Wrocku

więcej

Marcin Zbigniew Wojciech już 15.11 na Stand-upie na Wrocku!

Dodano: 2018-11-12

Marcin Zbigniew Wojciech – człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat”. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Chcesz zobaczyć go na żywo? Zapraszamy na nadchodzący Stand-up na Wrocku! Bilety wciąż dostępne na naszej stronie internetowej. Do zobaczenia!
Tagi: Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek, Festiwal Wrocek, Stand-up na Wrocku

więcej

Powrót