Zaskakujący i intrygujący Wojtek Fiedorczuk na scenie Festiwalu Wrocek

Dodano: 2019-04-04

Wojtek Fiedorczuk - stara się kierować absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy na inteligencję widza i często się nie przelicza. Wojtek zagości na scenie Festiwalu Wrocek już 25 kwietnia podczas nadchodzącego Stand-upu na Wrocku: Wojtek Fiedorczuk & Maciek Adamczyk. Bilety w promocyjnej cenie wciąż do nabycia na naszej
Tagi: Wojtek Fiedorczuk, Stand-up na Wrocku, Festiwal Wrocek

więcej

Impro na Wrocku powraca na festiwalową scenę już 25 kwietnia!

Dodano: 2019-04-01

Dobre wieści dla wszystkich miłośników kreatywnych spotkań z Katedrą Improwizacji! Już 25 kwietnia widzimy się na Impro na Wrocku: Katedra Improwizacji, gdzie po raz kolejny będziemy świadkami spontanicznych, swobodnych inscenizacji. Niezapomniana rozrywka i ogromna dawka genialnego humoru gwarantowane! Do zobaczenia o godzinie 18:00 w Klubie Firlej przy ulicy Grabiszyńskiej 56. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Tagi: Festiwal Wrocek, Impro na Wrocku

więcej

Maciek Adamczyk na scenie Festiwalu Wrocek już 25 kwietnia

Dodano: 2019-03-31

Maciek Adamczyk - jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce. Stand-upem zajmuje się od 2009 roku. Niech nie zwiedzie was jego wieloletni staż - mimo walki z głupotą i zakłamaniem na samym froncie, nie nabawił się cynizmu czy zgorzknienia. W swoich występach, ze stoickim spokojem, szuka absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego. Wyciąga je na światło dzienne ale jednocześnie serwuje im kubek dobrego kakao.
Tagi: Maciek Adamczyk, Festiwal Wrocek, Stand-up na Wrocku

więcej

Powrót