Ewa Błachnio - prawdziwa torpeda na Festiwalu Wrocek!

Dodano: 2018-11-07

Ewa Błachnio - czyli pełen uśmiechu i pozytywnych emocji występ znanej polskiej artystki sceny kabaretowej już 15.11 wystąpi na scenie Festiwalu Wrocek! Bilety dostępne są na naszej stronie internetowej. Do zobaczenia o 20:00. w Strefie Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej.
Tagi: Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek, Festiwal Wrocek, Stand-up na Wrocku

więcej

Impro na Wrocku: Katedra Improwizacji zbliża się wielkimi krokami

Dodano: 2018-11-06

Gotowi na Improwizację? My również! Już 15.11 zapraszamy was na drugą w tym sezonie odsłonę Impro na Wrocku, gdzie pobawimy się w towarzystwie Katedry Improwizacji - organizacji studenckiej, która w tym co robi osiąga poziom mistrzowski! Wstęp jest bezpłatny. Do zobaczenia o 18:30 w Strefie Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej!
Tagi: Impro na Wrocku, Katedra Improwizacji, Festiwal Wrocek

więcej

Tomasz Jachimek już 15 listopada na Stand-upie na Wrocku!

Dodano: 2018-11-05

Tomasz Jachimek – związany z przeglądem kabaretów Paka od 1999 roku, w 2002 także zawitał na Pakę. Oczywiście jak dobrze wiemy w międzyczasie był związany z krakowskim kabaretem Formacja Chatelet. Jest to człowiek samowystarczalny i niesamowicie uzdolniony. Oprócz stand up’u zajmuje się także konferansjerką, co potwierdza wcześniejsze stwierdzenie, iż jest samowystarczalny. Człowiek pełen charyzmy, który potrafi mówić
Tagi: Tomasz Jachimek, Stand-up, Festiwal Wrocek

więcej

Powrót