Tomek Nowaczyk i Krzysztof Janhs już 25 października na Festiwalu Wrocek!

Dodano: 2018-10-15

Tomek Nowaczyk i Krzysztof Jahns - podwójna dawka genialnego humoru na jednej scenie - tego nie można przegapić! Bilety na Stand-up na Wrocku z udziałem tych dwóch panów wciąż do kupienia na naszej stronie internetowej. Widzimy się już w czwartek, 25 października, o godzinie 20:00 w Strefie Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej!
Tagi: Krzysztof jahns, Tomek Nowaczyk, stand-up, Festiwal Wrocek

więcej

Stand-up na Wrocku: Krzysztof Janhs & Tomek Nowaczyk coraz bliżej!

Dodano: 2018-10-14

Stand-up na Wrocku: Krzysztof Janhs & Tomek Nowaczyk zbliża się do nas wielkimi krokami. 25 października o godzinie 20:00 spotykamy się w Strefie Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej, aby wspólnie bawić się w najlepszym towarzystwie. Bilety w promocyjnej cenie wciąż dostępne są na naszej stronie internetowej. Do zobaczenia!
Tagi: Krzysztof Jahns, Tomek Nowaczyk, stand-up, Festiwal Wrocek

więcej

Katedra Improwizacji w ramach Impro na Wrocku!

Dodano: 2018-10-13

Impro na Wrocku to forma rozrywki, która na Festiwalu Wrocek nie pojawia się zbyt często, dlatego tym bardziej nie można jej przegapić! Bezpłatne bilety cały czas czekają do pobrania na naszej stronie internetowej. Do zobaczenia w czwartek, 25 października, o godzinie 18:00 w Strefie Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej!
Tagi: Katedra Improwizacji, Impro na Wrocku

więcej

Powrót