Tomek Nowaczyk - inteligencja i refleksyjność ubrana w niesamowity humor!

Dodano: 2018-10-12

Tomek Nowaczyk - jeden z najciekawszych polskich komików już 25 października, wraz z Krzysztofem Jahnsem, będzie gwiazdą Stand-upu na Wrocku! Do Strefy Kultury Studenckiej zapraszamy Was w czwartek na godzinę 20:00. Bilety w promocyjnej cenie wciąż czekają na naszej stronie internetowej. Już nie możemy się doczekać!
Tagi: Tomek Nowaczyk, Festiwal Wrocek, Stand-up na Wrocku

więcej

Krzysztof Jahns - ogromna dawna znakomitego humoru na Festiwalu Wrocek!

Dodano: 2018-10-11

Krzysztof Jahns, czyli uosobienie świetnej energii, znakomitego humoru i pomysłowości nie z tej ziemi już 25 października zagości na Festiwalu Wrocek, co niesamowicie nas cieszy! Na Stand-up z udziałem Krzysztofa, a także Tomka Nowaczyka, zapraszamy do Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej na godzinę 20:00. Bilety w promocyjnej cenie do kupienia na naszej stronie internetowej. Do zobaczenia!
Tagi: Krzysztof Jahns, Festiwal Wrocek, Stand-up na Wrocku

więcej

Impro na Wrocku: Katedra Improwizacji już 25 października

Dodano: 2018-10-10

Katedra Improwizacji jest uczelnianą organizacją studencką działającą na Politechnice Wrocławskiej. Celami Organizacji są popularyzacja zjawisk związanych z improwizacją teatralną, umożliwienie studentom Politechniki Wrocławskiej rozwoju i doświadczenia improwizacji, a także integracja środowiska akademickiego. Jak sobie z nimi radzi? Po odpowiedź na to pytanie zapraszamy już 25 października o godzinie 18:00 do Strefy
Tagi: Impro na Wrocku, Festiwal Wrocek, Katedra Improwizacji

więcej

Powrót