Studenckie Odcinki Kabaretowe pod patronatem Festiwalu Wrocek już 6 grudnia

Dodano: 2018-12-01

Wszystko już jasne - na Studenckich Odcinkach KabaretowychI 06.12.2018 wystąpią dla Was i w szczytnym celu: - Piotr Zola Szulowski - Karol Kopiec - Michał Kutek - Mateusz Socha a całą imprezę poprowadzi Michał Płonka Stand-Up! Po bilety-cegiełki zapraszamy Was tutaj: https://zrzutka.pl/5nnwpf. Do zobaczenia 6 grudnia o 19:30 w Strefie Kultury Studenckiej!
Tagi: Studenckie Odcinki Kabaretowe, Michał Płonka, Karol Kopiec, Piotr Szulowski, Michał Kutek, Mateusz Socha

więcej

CO ONI będą improwizować na Charytatywnym Wieczorze Impro 3?

Dodano: 2018-11-30

CO ONI będą improwizować? Tego dowiedzieć się można tylko na nadchodzącym Charytatywny Wieczór Impro 3 - gramy dla Natalii! Po bilety-cegiełki zapraszamy was tutaj: https://zrzutka.pl/c5ccva i do zobaczenia w sobotę o 17:00 w Strefie Kultury Studenckiej!
Tagi: Festiwal Wrocek, Charytatywny Wieczór Impro 3, CO ONI

więcej

Charytatywny Wieczór Impro 3 już jutro!

Dodano: 2018-11-30

Kochani, już jutro o 17:00 widzimy się na Charytatywny Wieczór Impro 3 - gramy dla Natalii! Cel jest szczytny - Cały dochód z wieczoru przeznaczamy na rehabilitację Natalii, która od urodzenia choruje na mukowiscydozę. Więcej o Natalii i jej zmaganiach z chorobą przeczytacie tutaj: http://moje-mukolinki.blogspot.com/ i posłuchacie tutaj: https://www.radioram.pl/…/Dramatyczna-walka-z-czasem-Chora-… My
Tagi: Charytatywny Wieczór Impro, Festiwal Wrocek, Strefa Kultury Studenckiej

więcej

Powrót