Tour De Stand-up Wrocław 26 kwietnia na Festiwalu Wrocek!

Dodano: 2018-04-14

Przed nami kolejne spotkanie z genialnymi, niepowtarzalnymi komikami. Tym razem na scenie Festiwalu Wrocek wystąpią:

Krzysztof Jahns - występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up'u. Gospodarz paru scen w Polsce, w tym najstarszej sceny stand-upowej w Poznaniu.

Tomek Nowaczyk - zwycięzca konkursu One Ryj Show podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2014. Członek kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz (kilkanaście ukończonych maratonów i żyje!), autor wierszy dla dzieci. Jako stand-uper tworzy wybitnie nie dla dzieci.

Grzegorz Dolniak - dżentelmen którego można kojarzyć z telewizora, ponadto Dyrektor Artystyczny Festiwalu Szpak, członek w teatrze improwizacyjnym Damy Na Pany, stand-uper, szczęśliwy chłopak swojej dziewczyny.

Mieszko Minkiewicz - białostocki animator kultury komediowej. Zdobywca wielu nagród na festiwalach komediowych w całej Polsce. Występował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Mieszko szwęda się koło sceny już od 10 lat.

Na Tour de Stand-up widzimy się już 26 kwietnia, w czwartek, o godzinie 20:00 w Strefie Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Bilety jak zawsze dostępne na naszej stronie internetowej. Do zobaczenia!
Tagi: Tour De Stand-up, Tomek Nowaczyk, Krzysztof Jahns, Mieszko Minkiewicz, Grzegorz Dolniak
Powrót