[Klasycznie]: Klasycznie na Festiwalu WROCEK - Spotkanie XXXI

Dodano: 2021-11-20

Zapraszamy na ostatni w 2021 roku program z cyklu „Klasycznie na Festiwalu WROCEK”.

W niedzielę – 19 grudnia 2021 roku, o godzinie 14.00 w Sali Hotelu Ibis Styles we Wrocławiu, przy pl. Konstytucji 3-go Maja nr 3.
To miejsce sympatyczne, klimatyczne i dogodne do dojazdu.

Będzie „klasycznie”, bo tego niektórym odbiorcom sztuki kabaretowej wyraźnie brakuje. Wychodzimy więc naprzeciw temu zapotrzebowaniu.
Zapraszamy wszystkich, którzy zatęsknili za klasycznym skeczem, monologiem, fraszką, czy satyrycznym wierszem. Zachęcamy do przyjścia tych, którzy lubią dobrą, kabaretową piosenkę, niekiedy śmieszną, czasem nastrojową, może liryczną, ale zawsze w dobrym gatunku.

Gospodarzem wieczoru będzie Jerzy Skoczylas – współzałożyciel Kabaretu ELITA, autor i aktor Radiowego „Studia 202”.

Będzie to koncert w którym zanurzymy się w jakże bliski każdemu z nas klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowego Roku.
W programie znajdą się więc kolędy oraz piosenki zimowe i pastorałki. Niektóre z pewnością zaśpiewamy wspólnie. Nie zabraknie również porcji dobrego humoru i żartów, wszak to chyba najbardziej radosny okres w kończącym się roku.

Gośćmi programu, oprócz Jerzego Skoczylasa, będą:
- Marta Dzwonkowska –aktorka Teatru Muzycznego CAPITOL, która zmierzy się z piosenkami i tekstami znanymi z programów Kabaretu ELITA i Studia 202.
- Aga Damrych – wokalistka, finalistka konkursu The Voice of Poland, którą tym razem usłyszymy w repertuarze kabaretowym.

Gość Specjalny - niezwykle utalentowana, młoda śpiewaczka: Liliana Iżyk - Pabisiak. Liliana to obdarzona wspaniałym sopranem lirycznym, finalistka programu telewizyjnego „Mam Talent” oraz półfinalistka programu „Must be the Music”. Śpiewaczka miała okazję dwukrotnie zaprezentować się na słynnej scenie Carnegie Hall w Nowym Jorku. To zwyciężczyni konkursów międzynarodowych takich jak np. „Australian Concerto and Vocal Competition”, który odbywa się w Civic Theatre w australijskim Townsville, czy też „International Competition of Romantic Music” w Nowym Jorku.

Będzie więc koncertowo i nastrojowo, ale także wesoło. Na zakończenie złożymy sobie świąteczne życzenia. Przyjdźcie, a gwarantujemy, że wrócicie do nas na kolejne spotkania z cyklu „Klasycznie na Festiwalu WROCEK”.

Zapraszamy!
Tagi: #festiwalwrocek #klasycznie #taniec #wieczorek #potańcówka #wrocław #miastowrocław #nawrocku #klasycznienawrocku #jerzyskoczylas #muzyka #śpiew #seniorzy #dlaseniora
Powrót