[Stand-Up]: Grzegorz Dolniak i trudy dnia codziennego

Dodano: 2021-09-08

Już 23.09.2021r. o godzinie 20:00 na scenie Festiwalu Wrocek stanie, we własnej osobie Grzegorz Dolniak - by zaprezentować publiczności swoje najnowsze dzieło pt. Sztuka relaksu. No właśnie, skoro jesteśmy w temacie - będzie to doskonała okazja do zrelaksowania się przed trudami dnia codziennego. W programie tym, usłyszycie m.in. jak żyć spokojnie i być wypoczętym człowiekiem. Grzegorz akurat nie ma pojęcia jak to
Tagi: #festiwalwrocek #stanup #comedy #wrocław #miastowrocław #nawrocku #grzegorzdolniak #sztukarelaksu

więcej

[Stand-Up]: Grzegorz Dolniak na Festiwalu Wrocek już we wrześniu

Dodano: 2021-09-04

Festiwal Wrocek we wrześniu zaprasza na Stand-up Show w wykonaniu Grzegorza Dolniaka. Najnowszy program Grzegorza, w którym sprawdzicie jak żyć spokojnie i być wypoczętym człowiekiem. Grzegorz akurat nie ma pojęcia jak to zrobić, dlatego właśnie się wypowie. Z charakterystyczną sceniczną ekspresją i obserwacjami punktującymi absurdy dnia codziennego zdemaskuje przeszkody stojące na drodze do prawdziwego spokoju ducha.
Tagi: #festiwalwrocek #stanup #comedy #wrocław #miastowrocław #nawrocku #grzegorzdolniak #sztukarelaksu

więcej

[Stand-Up]: Marcin Zbigniew Wojciech już dzisiaj na Festiwalu Wrocek

Dodano: 2021-08-22

To już dzisiaj, zacieramy ręce bo o godzinie 19:00 widzimy się w Pubie Wędrówki, gdzie Marcin Zbigniew Wojciech zaprezentuje swój nowy program. O czym? No właśnie, tego nikt nie wie, bo to nowość, przedpremiera, test, live, tylko dla nielicznych, w kameralnym gronie. Jeżeli nie masz planów, to zapraszamy. Jeżeli masz plany, to zawsze możesz je zmienić, więc również zapraszamy. Do zobaczenia Wrocław.
Tagi: #festiwalwrocek #stanup #comedy #wrocław #miastowrocław #nawrocku #marcinzbigniewwojciech #testprogramu

więcej

Powrót